am-kg-ar-1r-tloketdef

ORTÉZA LOKETNÍ S KLOUBEM S NASTAVITELNÝM ROZSAHEM POHYBU

2,526.00 Kč

Kategorie: ,

Popis produktu

AM-KG-AR/1R Ortéza loketní  s kloubem s nastavitelným rozsahem pohybu

 Popis :

Loketní ortéza AM-KG-AR/1R se vyznačuje vysokým stupněm stabilizace a sestává ze :

Dvou otevíratelných objímek – pažní a předloketní, které  se snadno nasazují a přizpůsobí objemu i tvaru horní končetiny.

Kompletu ortopedických kloubových dlah se systémem rychlého upevnění

Závěsu horní končetiny a suchých zipů

  1. Měkké polštářky umístěné pod kloubem chrání loket před poraněním. Ortéza je vybavena jednoosými dlahami vyrobenými ze speciálního vysoce kvalitního plastu zesíleného karbonovými vlákny. Díky systému kloubových dlah a jejich specifické elasticitě ortéza správně přilne ke končetině a umožňuje vynikající stabilizaci lokte.
    Dlahy jsou vybaveny speciálním kloubem s možností  nastavení úhlu flexe a extenze po 15 stupních. Přesná možnost nastavení rozsahu pohybu zjednodušuje průběh rehabilitace loketního kloubu.
  1. Systém suchých zipů ustavuje ortézu do správné polohy, zajišťuje její precizní přilnutí ke končetině a stabilizuje kloub.
  1. Dlahy zajišťují dostatečnou boční stabilitu horní končetiny a je v nich zabudován připevňovací systém dvou otevíratelných objímek – pažní a předloketní, což umožňuje individuální, snadné a přesné nalezení míst upevnění dlah k měkkým částem ortézy.

 

Použitý textilní materiál ActivDistance II :

Polyurethanová pěna pokrytá z vnější strany samolepícím materiálem a z vnitřní strany bavlněnou froté pleteninou, absorbující pot a pomáhající bránit kožní alergii.

 

Indikace :

před a po operacích lokte

poúrazové stavy

k doléčování po snětí sádrové fixace

instability lokte

kontraktury

 

Dostupné velikosti : S,M,L – podrobnosti v produktovém listu

návod loket amkgar

produktový list loket

 

 

 

 

Další informace

kód VZP

0136210

TOP