ib-sk-a-eng-630x585

ORTÉZA KOLENE S LISTOVÝMI DLAHAMI A ZADNÍM OTEVÍRÁNÍM

1,942.00 Kč

Popis produktu

ORTÉZA KOLENE S LISTOVÝMI DLAHAMI A ZADNÍM OTEVÍRÁNÍM IB-SK/A

Popis výrobku:

Ortéza kolene IB-SK/A je zhotovena z inovativního materiálu CottonPren, který je příjemný k pokožce a poskytuje kompresi. Tento materiál je vyroben  z neoprenové pěny laminované zvenčí polyesterem a zevnitř  opatřené bavlněným froté.

Konstrukce ortézy je unikátní a spojuje v sobě výhody otevřených ortéz  –  lze ji celou rozevřít  a velmi snadno nasadit aniž by se musela přetahovat přes nohu  – a zavřených ortéz – plná velmi dobrá  stabilizace kolene a pately díky anatomicky tvarované patelární podpěře.

Ortéza je velmi dobrá pro řidiče, protože  pacient může ortézu velmi snadno na řízení sejmout a před vystoupením  z vozidla ji opět nasadit. Navíc, oblast popliteální jamky je otevřená, což zvyšuje uživatelský komfort a umožňuje pokožce dýchat.

 

Listové dlahy :

Ortéza je vybavena dvěma nekloubovými listovými dlahami, kopírujícími dokonale přirozený rotační pohyb kolene a perfektně chránícími kolenní kloub a dvěma cirkulárními pásy.    Dlahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní slitiny kovu a plastu. Tato konstrukce poskytuje vynikající laterální stabilizaci a anatomický přirozený pohyb v koleni.Ortéza IB-SK/A napomáhá extenzi v koleni, díky použitým vysoce kvalitním dlahám.

 

Indikace :

podvrtnutí, natažení kolene   stranové instability kolene   poranění vazů LCL,MCL, ACL                      po rekonstrukci ACL    po ortopedických operacích

 

Velikosti :

velikost         obvod kolene

S 30-34 cm
M 34-38 cm
L 38-42 cm
XL 42-46 cm
XXL 46-50 cm

 

Materiálové složení :

50% bavlna
25% neoprén
10% polyester
10% polyamide
5% lycra

návod koleno ib-ska

produktový list koleno-ib-sk-a česky

Další informace

kód VZP

0136205

TOP