am-sx-04def

ORTÉZA HLEZNA SE SPIRÁLNÍMI PÁSY VINCERO 2

1,516.00 Kč

Popis produktu

 

ORTÉZA HLEZNA  SE SPIRÁLNÍMI PÁSY AM-SX-04  VINCERO 2

 Popis :

Tato ortéza může být užívána jak léčebně tak i preventivně v případě extrémních sportů, motosportů, bojových umění a všude tam, kde je hlezno vystaveno četným úrazům. Je vyrobena z materiálu PowerFit.

Pokud potřebujete měkkou, tenkou a téměř neviditelnou ortézu s vynikající kompresí na běžné denní aktivity, potom je ortéza VINCERO 2 z materiálu PowerFit správná volba. Třívrstvá textilie perfektně sedí, vytváří tzv.“druhou kůži“ a je natažitelná ve všech směrech. Zevní vrstva je ze spandexu, který poskytuje výbornou kompresi a je odolný vůči nečistotám a poškození, také tlumí svalové vibrace. Vnitřní vrstva je měkká a příjemná na nošení. Inovativní složení materiálu PowerFit udržuje kloub chladným  i při vysokých teplotách a zahřívá jej v zimě. Ortézy z tohoto materiálu patří k těm nejinovativnějším a jsou téměř neviditelné pro pacienta.

Ortéza je navíc vybavena spirálním pásem stabilizujícími hlezenný kloub a zároveň vytvářejícím odstupňovaný tlak na končetinu. Výsledkem této konstrukce je to, že ortéza perfektně stabilizuje a chrání kloub proti zvrtnutí. Poskytuje tak vyváženou kombinace ochrany a podpory a nelimituje funkci hlezenného kloubu.

Ortéza Vincero2 je elegantní, sofistikovaná a snadno se vejde do každé sportovní obuvi.

Výztužné plastové dlahy mají odlišný tvar pro každou velikost ortézy a také pro levou a pravou stranu.

Aby bylo usnadněno navlékání ortézy, je zadní strana opatřena zipovým uzávěrem. Po stranách jsou kapsy pro vložení plastových dlah

Každá ortéza je vybavena dvěma sety dlah :

měkké dlahy – žluté – zhotovené z polyethylenu, které mají střední stupeň tuhosti                                                        rigidní dlahy černé – zhotovené ze zesíleného polyamidu, charakterizované vysokým stupněm stabilizace.

Pokud je třeba dlahy vyměnit, uvolní se zajištění postranních kapes a vsunou se příslušné dlahy. Při vkládání dlah je třeba je třeba věnovat pozornost označení, na kterou končetinu dlaha patří  a zda jde o vnitřní či zevní dlahu.(P-W pravá vnitřní, P-Z pravá zevní, L-W levá vnitřní, L-Z levá zevní).

Indikace:

podvrtnutí a natažení hlezenného kloubu

k doléčení po snětí sádrové fixace

po  operacích  a zlomeninách

instabilita hlezna

degenerativní změny

prevence při sportu a fyzických aktivitách

 

Velikosti:          obvod hlezna 

S 27-30 cm
M 30-33 cm
L 33-36 cm
XL 36-39 cm

 

Pravá či levá strana

Podrobnosti najdete v produktovém listu         

 

Materiálové složení :

AM-SX-04
30% elastan
30% polyester
30% lycra
10% polyisoprene

návod hlezno am-sx-04

produktový list hlezno-am-sx-04

Další informace

kód VZP

0136209

TOP