21-201crema_420x420

FarmaCell krém

599.00 Kč

Katalogové číslo: FCK 201 Kategorie:

Popis produktu

Celilitida, civilizační nemoc.

Pojem celulitida definuje poruchu podkožního vaziva, při které dochází ke ztrátě pružnosti a kvality kůže a zvýšenému ukládání tuku do podkoží. Celulitida postihuje převážně ženy (trpí jí dnes 90 % žen) a nacházíme ji především ve specifických tělesných partiích, jako jsou boky, hýždě nebo stehna. Zvýšeným ukládáním tuku dochází ke změnám krevní mikrocirkulace v podkožním tukovém vazivu a ke zpomalení rychlosti proudění krve v drobných cévkách, což má za následek vznik edému. Dlouhodobě zvýšený tlak na drobné cévky vede k tomu, že v nich přestává proudit krev, dochází k úniku tekutiny do intersticiálního prostoru a cévky se začínají vazivově přeměňovat..

Celulitida tedy přestavuje chorobu, kterou může být postižen kdokoliv, bez ohledu na tělesnou váhu. Příčiny vzniku celulitidy jsou různorodé, často se jedná o genetické dispozice, hormonální či cévní poruchy, které mohou být zvýrazněny sedavým zaměstnáním. Negativní vliv má také stres, poruchy jater, nesprávná životospráva, střevní potíže nebo některá onemocnění při nichž dochází ke zvýšenému zadržování tekutin v těle. Nevyvážená a nadměrně kalorická životospráva, vysoký příjem tuků a nízký příjem vláknin vede k tvorbě tukových tkání a ke hromadění toxinů a tím ke vzniku celulitidy. Nadměrné solení může problém zhoršovat, protože sůl napomáhá zadržování tekutin v těle.

FARMACELL krém

Hlavními aktivními složkami obsaženými v krému proti celulitidě FARMACELL jsou :

Skořice – má účinky srážlivé, tonizační, tlumí bolest, pomáhá proti únavě, pocitu těžkosti, podporuje trávení, uvolňuje křeče žaludku a střev. Dále má účinky antibakteriální, antiparazitické, tlumí nadměrnou fermentaci, má stimulační a zahřívací účinek,
zmírňuje nadýmání.

Rozmarýn má účinky detoxikační, stimulační, vyvažující a harmonizační, je doporučovaným řešení pro léčbu celulitidy, retenci tekutin a křečové žily.

Metyl Nikotinát vyvolává značný pocit tepla a podporuje zvýšenou mikrocirkulaci krve; prokazatelně obnovuje elasticitu a pevnost epidermis.

Krém aplikujte dvakrát denně na suchou pokožku a vmasírujte dokud se krém plně nevstřebá. Charakteristickou vlastností krému je způsobení pocitu tepla a pálení pokožky.Vyvarujte se kontaktu s očima. Neaplikujte na otevřené rány, odřeniny či jinak poškozenou pokožku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “FarmaCell krém”

TOP